بسم الله الرحمن الرحیم 

11 اسفند, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

در گفتگوی با آنا یزدعنوان شد، برگزاری مسابقات کرسی آزاد اندیشی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد به مدت ۱۰ روز مطلب ویژه

به‌مدت ۱۰ روز صورت می‌گیرد؛

رقابت ۶۴ دانشجو در مسابقات کرسی‌های آزاداندیشی استان یزد

۶۴ دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در مسابقات کرسی‌های آزاداندیشی ویژه دانشجویان به‌مدت ۱۰ روز رقابت می‌کنند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد؛ نشست توجیهی رویداد مسابقات کرسی‌های آزاداندیشی ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با حضور دکتر محمدرضا دهقانی‌اشکذری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و محمدحسین مطهریان مدیر فرهنگی واحد یزد به‌صورت مجازی و حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شرکت‌کنندگان در سالن شهید سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد.

این رویداد دانشجویی در بخش‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی به‌مدت ۱۰ روز از تاریخ ۱۰ تا ۲۰ اسفند جاری در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد انجام می‌شود.

مسابقات کرسی‌های آزاداندیشی ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در قالب ۱۴ تیم شرکت‌کننده در بخش‌های مختلف در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه حضور دارند و در هر موضوع انتخابی، یک تیم به مرحله کشوری راه پیدا می‌کند و در کل چهار تیم از واحدهای دانشگاهی استان به مرحله کشوری معرفی می‌شوند.

در این مسابقات ۶۴ دانشجوی ثبت‌ نامی با برگزاری ۱۲ مسابقه به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

به گزارش آنا، در این نشست توجیهی، نحوه برگزاری مسابقات توسط حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد مورد بررسی قرار گرفت و به سؤالات شرکت‌کنندگان بر اساس آیین‌نامه ابلاغی و مستند سازمان پاسخ لازم ارائه شد.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 05 اسفند 1399 14:13
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.