بسم الله الرحمن الرحیم 

29 فروردين, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

به گزارش آنا، رئیس دانشگاه صنعتی شریف از دستاوردهای فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی یزد بازدید کرد. مطلب ویژه

رئیس دانشگاه صنعتی شریف از دستاوردهای فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در حوزه هیدروپونیک و آئروپونیک تولید علوفه و جوانه‌های خوراکی بازدید کرد.

 

 رئیس دانشگاه صنعتی شریف از دستاوردهای فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی یزد بازدید کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، دکترمحمود فتوحی فیروزآبادی رئیس دانشگاه صنعتی شریف از مجموعه هیدروپونیک و آئروپونیک تولید علوفه و جوانه‌های خوراکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بازدید کرد.

دکترنوید نصیری‌زاده معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در حاشیه این بازدید، دستاوردهای فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد را به رئیس دانشگاه صنعتی شریف معرفی کرد.

فتوحی در حاشیه حضورش در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و آشنایی با دستاوردهای علمی این واحد دانشگاهی از اقدامات و تلاش‌های فناورانه  این دانشگاه‌ ابراز خرسندی کرد و آمادگی دانشگاه صنعتی شریف برای همکاری در زمینه‌های فناوری و پژوهشی و  نیز مشارکت پارک علم و فناوری آن دانشگاه را با دانشگاه آزاد اسلامی یزد، اعلام کرد.

به گزارش آنا یزد، مجموعه هیدروپونیک و آئروپونیک تولید علوفه‌های خوراکی و دامی با مشارکت شرکت کشت و صنعت برکت رستاق یزد و دانشگاه آزاد اسلامی با هدف تولید جوانه‌های خوراکی و علوفه‌های دامی غنی شده با صرفه‌جویی چشمگیر در فضای زیرکشت و میزان مصرف آب در دانشگاه آزاد اسلامی یزد در حال فعالیت و بهره‌برداری است.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.