بسم الله الرحمن الرحیم 

01 بهمن, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

در جلسه امور شاهد و ایثار گران دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شد، تشکیل کانون ایثار / ترغیب دانشجویان جهت شرکت درجشنواره ملی ایثار مطلب ویژه

نشست مسئولان ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی با مدیران واحدهای استانی به‌صورت مجازی و برخط با محور تشکیل کانون ایثار امور استانی برگزار شد.

 

رایزنی مسئولان ستاد شاهد و ایثارگر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در یزد

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از یزد، نشست مسئولان ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی با مدیران واحدهای استانی صبح امروز به‌صورت مجازی و برخط با محور تشکیل کانون ایثار امور استانی در سالن کنفرانس شهید سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد.

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه مجازی که با حضور نمایندگان شاهد و ایثارگر واحدهای استانی برگزار شد، چگونگی تشکیل کانون ایثار شاهد و ایثارگر استان‌ها را تشریح کرد.

احمد صالحی‌آرا بر ارائه اقدامات انجام‌شده توسط دبیر کانون‌های استانی و تعیین اولویت فعالیت کانون ایثار و راهکارهای مناسب برای جذب دانشجویان شاهد و ایثارگر به‌منظور شرکت در جشنواره ملی سالانه ایثار در سال جاری تأکید کرد.

در ادامه مدیران حاضر در جلسه در راستای ارتقای کمی و کیفی مسائل آموزشی، مالی، پژوهشی و فرهنگی حوزه شاهد و ایثارگر در واحدها به تبادل نظر پرداختند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 مرداد 1400 09:43
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.