بسم الله الرحمن الرحیم 

29 مهر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

با حضور دکتر طهرانچی مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد برگزار شد+ تصویری مطلب ویژه

با حضور دکتر طهرانچی،

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد صبح امروز با حضور دکتر طهرانچی برگزار شد.

 

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد صبح امروز با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدعلی طالبی استاندار یزد، مهندس سیدمحمد رستگاری فرماندار یزد، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن زارع مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و مسئولان استانی و دانشگاهی برگزار شد.

دکتر معصومه طباطبایی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با ارائه گزارشی از عملکرد دوره مدیریت پنج ساله خود در این دانشگاه، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد فعالیت خود را به همت مرحوم دکتر سلطانی آغاز کرد و طی این سال ها دستاوردهای چشمگیری در حوزه های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی داشته است.

وی ادامه داد: خوشبختانه با تلاش همکاران دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و اجرای سیاست های سازمان مرکزی، شاهد رشد جذب دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی بودیم و روند تغییر درآمدهای دانشگاه از شهریه‌ای به غیرشهریه‌ای به صورت جدی و در قالب برنامه بودجه سالانه دانشگاه در حال پیگیری است. همچنین موفق به اخذ مجوز و راه اندازی 5 مجله علمی پژوهشی، 10 مرکز تحقیقاتی و 2 سرای نوآوری شدیم. 

دکتر طباطبایی با بیان اینکه در این مدت جذب دانشجویان در مدارس سما استان، رشد قابل قبولی داشته، گفت: تعداد مدارس و هنرستان های سما استان یزد افزایش سه برابری داشته و همچنین با افزایش تعداد بخش ها و اتاق عمل بیمارستان شاه ولی مواجه بودیم. امروز نیز با حضور دکتر طهرانچی، نخستین مرکز آزمون الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد یزد و سرای نوآوری فناوری های نوین پوشاک در این دانشگاه افتتاح خواهد شد.

در ادامه، دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، گفت: اکنون که در  آستانه ورود به چهلمین سال تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی قرار داریم، افق این دانشگاه را روشن‌تر از پیش می بینیم، چرا که این دانشگاه دارای سرمایه های ارزشمند انسانی، علمی و فیزیکی است. امیدوارم که بتوانیم در این مقطع حساس به وظیفه خود به خوبی عمل کنیم.

دکتر دهقانی اشکذری خاطرنشان کرد: تقویت روحیه مدیریت جهادی، نگاه جامع به واحدهای استان یزد، افزایش امنیت خاطر و توجه به وضعیت معیشتی اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه و ایجاد فضای نوآوری باز در دستورکار قرار دارد.

دکتر محمدعلی طالبی استاندار یزد نیز در ادامه با قدردانی از زحمات و تلاش های دکتر طباطبایی در دوران تصدی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، اظهار داشت: دکتر طباطبایی در سخت‌ترین شرایط مسئولیت دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد را برعهده گرفت و در این مدت توانست موفقیت های فراوانی را برای این دانشگاه کسب کند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد همراهی خوبی با اولویت های توسعه‌ای داشت. بسیاری از فعالان صنعت نساجی استان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی هستند و اکنون نیز این دانشگاه می تواند به توسعه این صنعت در استان کمک کند.

استاندار یزد ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر دهقانی اشکذری در مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، گفت: امیدواریم این دانشگاه بتواند پذیرش دانشجو را به سمت رشته های اولویت‌دار و دارای بازار کار ببرد تا دغدغه اشتغال فارغ‌التحصیلان برطرف شود. دکتر دهقانی اشکذری فارغ‌التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی و از بدنه این دانشگاه است و امیدوارم با حضور ایشان، شاهد موفقیت بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد باشیم.

در ادامه این مراسم، حجت‌الاسلام والمسلمین زارع مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در سال های گذشته، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی تأثیرگذاری خوبی در کشور داشته و در دوره جدید طرح های معرفت‌افزای موفق و اثرگذاری ازجمله طرح اندیشه تمدن‌ساز و بینش مطهر برگزار کرده است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 25 شهریور 1400 10:19
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.