بسم الله الرحمن الرحیم 

29 مهر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

به میزبانی واحد اشکذر؛ هفتاد و یکمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با حضور مسئولان مطلب ویژه

هفتاد و یکمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با حضور مسئولان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.

در جلسه 71 شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد چه گذشت؟

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از اشکذر، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، هفتاد و یکمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با حضور رؤسای واحدهای دانشگاهی استان یزد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حاضران در جلسه شورا از مجموعه کارگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها و تجهیزات گروه مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر بازدید کردند و با توجه به اینکه تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی گروه مهندسی برق این واحد دانشگاهی در استان یزد منحصربه‌فرد است مورد توجه و رضایت آنان قرار گرفت.

در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد درباره آخرین آمار و گزارش واحدهای دانشگاهی از نحوه پذیرش دانشجو، ثبت‌ نام و انتخاب واحد در استان بررسی شد و چارت سازمانی و اخذ مجوز نیروی انسانی مورد نیاز دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر مورد بحث قرار گرفت.

سپس درباره سایر موارد دستور کار جلسه ازجمله تعیین حق جذب اعضای هیئت علمی گروه الف، نحوه توزیع کمک‌های تاب‌آوری سازمان به واحدهای دانشگاهی استان، بررسی گزارش بازرسی سازمان از عملکرد حوزه‌های مختلف در استان و روش‌ها و راهکارهای جذب دانشجو بحث و تبادل‌نظر شد و رؤسای واحدهای استان به بیان نظر و پیشنهادهای خود درباره جذب دانشجو در سال تحصیلی جدید و اقدامات انجام شده در این باره پرداختند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.