بسم الله الرحمن الرحیم 

09 آذر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

نشست هم‌اندیشی مسئولان دانشگاه با مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی + گزارش تصویری مطلب ویژه

نشست مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی یزد

با حضورمدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد+ گزارش تصویری

  جلسه هم‌اندیشی و هم افزایی مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی یزد با مهندس عسکری غلامزاده مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در محل سالن کنفرانس شهید سلیمانی واحد یزد برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از یزد، نشست هم‌اندیشی مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی یزد با مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست گزارشی از اقدامات صورت گرفته در صندوق طی یک سال اخیر ارائه و در راستای ارائه خدمات صندوق به اکوسیستم دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و مباحث مربوط به هم‌افزایی و هم‌اندیشی در راستای حمایت از پژوهشگران دانشگاه با مسئولان تبادل‌نظر کرد.

عسکری غلام‌زاده اظهار کرد: برای فعال‌سازی ظرفیت‌های بالقوه سرمایه‌گذاری، مشارکت در طرح‌های دانش‌بنیان، مباحث مربوط به عاملیت مالی و صدور ضمانت‌نامه‌های مورد نیاز واحد پردیس، صندوق پژوهش و فناوری اقداماتی را در دستور کار قرار خواهد داد.

در این جلسه محمدرضا دهقانی اشکذری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، نوید نصیری‌زاده معاون پژوهش و فناوری، احمد عبدالحسینی معاون دانشجویی فرهنگی، سید علی المدرسی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی، فروغ حیرانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، مریم نیری مدیر پژوهشی، مهران لسان مدیر مرکز رشد دانشگاه و سایر مدیران بخشهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد حضور داشتند.

رئیس و مدیران واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در این نشست ضمن معرفی ظرفیت‌ها و دستاوردهای شاخص هریک از واحدها به تشریح خلأهای موجود در اکوسیستم پژوهش و فناوری مجموعه دانشگاهی خود پرداختند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 24 مهر 1400 11:14
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.