بسم الله الرحمن الرحیم 

01 بهمن, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

امضای تفاهم‌نامه همکاری صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و واحد یزد+ تصاویر مطلب ویژه

در همایش آشنایی با خدمات و تسهیلات صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  صورت گرفت.

امضای تفاهم‌نامه همکاری صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و واحد یزد+ تصاویر

 همایش آشنایی با خدمات صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار و در پایان، تفاهم‌نامه واحد دانشگاهی یزد با صندوق امضا شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از یزد، نخستین همایش آشنایی با خدمات و تسهیلات صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با حضور عسکری غلام‌زاده مدیرعامل صندوق دانشگاه آزاد و با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی یزد، مدیران مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشد این واحد دانشگاهی در سالن آمفی تئاتر دکتر سلطانی به‌صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

عسکری غلامزاده مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد در این همایش یک‌روزه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در صندوق ارائه و در راستای خدمات صندوق به اکوسیستم دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و مباحث مربوط به هم‌افزایی برای حمایت از پژوهشگران، تبادل‌نظر شد.

محمدرضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و معاونان دانشگاه و مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز رشد مستقر در مرکز رشد هم با معرفی ظرفیت‌ها و دستاوردهای این واحد دانشگاهی به تشریح وضعیت موجود در اکوسیستم پژوهش و فناوری دانشگاه پرداختند.

در حاشیه همایش، برای فعال‌سازی ظرفیت‌های بالقوه سرمایه‌گذاری و مشارکت در طرح‌های دانش‌بنیان و مباحث مربوط به عاملیت مالی و صدور ضمانت‌نامه‌های مورد نیاز دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، مواردی از سوی شرکت‌کنندگان عنوان و توسط مدیران صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی پاسخ داده شد.

به گزارش آنا، در پایان جلسه، تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان دو طرف امضا و مقرر شد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد به منظور شرکت در فراخوان و دریافت ضمانت‌نامه پروژه‌های برون‌دانشگاهی منابع خود را برای استفاده از ظرفیت خدمات صندوق اعلام کند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 24 مهر 1400 18:42
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.