بسم الله الرحمن الرحیم 

09 آذر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

چهارمین نشست هم افزائی مدیران حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان‌ برگزار شد+ تصویر

به همت اداره کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد؛

چهارمین نشست هم افزائی مدیران حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان‌ برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان در این جلسه گفت: حراست به عنوان مشاور و بازوی توانمند مدیران در هر سازمان می‌تواند در کارآمدی و ایجاد آرامش آن سازمان نقش موثری داشته باشد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، جابر پورذاکری مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی یزد از برگزاری چهارمین نشست هم افزائی مدیران حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان با حضور دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی  یزد، در سالن شهید سلیمانی واحد یزد خبرداد.

محمدرضا دهقانی اشکذری گفت: حراست به‌عنوان مشاور و بازوی توانمند مدیران در هر سازمان می‌تواند در کارآمدی و ایجاد آرامش آن سازمان نقش موثری داشته باشد.

وی افزود: نگاه ما به تک‌تک واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی براساس شرایط واحد متفاوت است، بنابراین باید ظرفیت‌ها شناسایی و راهکارها احصاء شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد مطرح کرد: رویکرد دانشگاه در مدیریت جدید تمرکززدایی و نگاه استانی خواهد بود، چراکه دانشگاه آزاد اسلامی یزد یک خانواده است و همه باید به این خانواده کمک کنیم تا به جایگاه اصلی خود برسد.

دهقانی اشکذری متذکر شد: براساس فرمایش رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، تربیت دانشجو در تراز انقلاب اسلامی هدف دانشگاه‌هاست، بنابراین برای تحقق این امر مهارت‌محوری و خداباوری لازم است.

جابر پورذاکری مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با تبیین نقش حراست در دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تعالی این مجموعه بزرگ علمی، خاطرنشان کرد: ایجاد امنیت، حفاظت از سرمایه انسانی و حفظ کیان دانشگاه از عمده‌ترین وظایف حراست در دانشگاه است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 24 مهر 1400 11:24
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.