بسم الله الرحمن الرحیم 

09 آذر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

بصورت حضوری و برخط مجازی، نشست دهقانی اشکذری با پرسنل حراست، انتظامات و حفاظت فیزیکی واحدهای استان+ تصویر مطلب ویژه

بصورت حضوری و برخط مجازی انجام شد،

نشست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد با پرسنل حراست، انتظامات و حفاظت فیزیکی استان+ تصویر

 

دکتردهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: هنر و رسالت یک کارمند بخش حراست و انتظامات دانشگاه در دو بخش جذب دانشجو و در حفاظت از حریم دانشگاه خلاصه شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، نخستین نشست دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد یزد با پرسنل خدوم و زحمتکش حراست وانتظامات و حفاظت فیزیکی واحدهای دانشاگی استان صبح امروز بصورت حضوری و برخظ مجازی با حضور مهندس جابر پورذاکری مدیرکل حراست  دانشگاه آزاد استان در سالن شهید سلیمانی واحد یزد برگزار شد.

گفتنی است در این نشست صمیمانه ، دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری با تشکر از مسئولان و همکاران این بخش دانشگاه که با عنوان یک شغل مقدس و امانت الهی مشغول خدمت رسانی به دانشگاهیان  و مردم هستند، این دیدار را که درهفته گرامیداشت نیروی انتظامی با همکاران این بخش دانشگاه انجام گرفته را به فال نیک گرفت و از نزدیک و چهره به چهره ، شنیدار سوالات و مسائل و دغدغه های  پرسنل حاضر در جلسه و در فضای مجازی که از واحدهای  دانشگاهی استان هم حضور داشتند، وی با سعه صدر، شنیدار و پاسخگوی دغدغه ها و مشکلات همکاران این بخش از دانشگاه بود.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 22 مهر 1400 17:19
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.