بسم الله الرحمن الرحیم 

15 آذر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

نصیری زاده عنوان کرد، پانزدهمین جلسه مرکز علم و کار اتاق بازرگانی استان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزارشد. مطلب ویژه

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از از برگزاری ۴۵ دوره تخصصی با آموزش لازم در این واحد دانشگاهی خبر داد.

 

برگزاری ۴۵ دوره تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از یزد، نوید نصیری‌زاده در پانزدهمین جلسه مرکز علم و کار استان یزد که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد، اظهار کرد: ۴۵ دوره تخصصی با آموزش لازم در راستای برگزاری دوره‌های مهارت‌افزایی به دانشجویان در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد از مهم‌ترین اهداف این نشست را معرفی سامانه مرکز علم و کار، معرفی تفاهم‌نامه چهارجانبه با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای، شرکت شهرک‌های صنعتی و مرکز علم و کار و تشریح برگزاری دوره پی آل سی با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای عنوان کرد.

به گزارش آنا، پانزدهمین جلسه مرکز علم و کار استان با حضور محمدرضا دهقانی‌اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و نمایندگان دانشگاه‌ها و اتاق بازرگانی استان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد که نمایندگانی از مراکز علم و کار دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه یزد، دانشگاه جامع علمی و کاربردی، موسسه آموزش عالی حضرت جواد(ع)، دانشگاه علم و هنر، دانشکده پزشکی شهید صدوقی(ره) و دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان حضور داشتند و هر یک به بیان مشکلات و راهکارهای لازم در مسیر تعامل و ارتباط بیشتر صنعت با دانشگاه پرداختند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.