بسم الله الرحمن الرحیم 

15 آذر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ستوده نیا، با همکاری هیات ورزش های همگانی و دانشگاهی استان یزد انجام شد+گزارش تصویری مطلب ویژه

صبح امروز،

به مناسبت هفته تربیت بدنی و روز جهانی طنابزنی،

با همکاری هیات ورزش های همگانی و دانشگاهی استان یزد انجام شد+گزارش تصویری

 

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از یزد، به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت‌بدنی و روز جهانی طناب‌زنی با همکاری هیئت ورزش‌های همگانی یزد و هیئت ورزش‌های دانشگاهی استان یزد، همایش پیاده‌روی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با مشارکت دانشجویان، کارکنان و استادان برگزار شد. در این همایش علاوه بر دانشجویان، استادان و کارکنان محمدرضا دهقانی‌اشکذری سرپرست، معاونان و مدیران این واحد دانشگاهی نیز حضور داشتند.

شرکت‌کنندگان در همایش پیاده‌روی مسیر درب ورودی دانشکده علی بن ابیطالب تا معراج الشهدای گمنام مسجد شهید صدوقی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد را پیاده‌روی کردند. و در پایان این همایش که با استقبال خوب دانشگاهیان همراه بود به شرکت‌کننده برتر در رشته‌های استقامت و سرعت هدایایی نقدی و کالای ورزشی به قید قرعه اهدا شد.

نفرات برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در بخش سرعت به ترتیب در قسمت استادان علی نظری و در بخش کارکنان حسین احمدی و سیدمحمدرضا رضویان تشکیل دادند که از آنان به ترتیب کسب مقام با اهدای کارت هدیه به مبلغ ۲ میلیون و یک میلیون و ۵۰۰ و یک میلیون ریال قددرانی شدند.

به گزارش آنا از شرکت‌کنندگان دانشگاهی در همایش پیاده‌روی به قید قرعه با اهدای لوازم ورزشی قدردانی شد.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 01 آبان 1400 14:13
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.