بسم الله الرحمن الرحیم 

09 آذر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

اهدای تندیس جشنواره ملی قرآن و عترت به ریاست دانشگاه آزاداسلامی یزد+ تصاویر مطلب ویژه

تندیس جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاه‌های سراسر کشور از سوی سرپرست گروه تواشیح آوای وصال به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد اهدا شد.

اهدای تندیس جشنواره ملی قرآن و عترت به دهقانی اشکذری

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از یزد، نشست شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با حضور دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و اعضای شورای فرهنگی دانشگاه در سالن کنفرانس شهید سلیمانی برگزار شد.


در حاشیه شورای فرهنگی واحد یزد سرپرست گروه تواشیح دانشجویی (آوای وصال) دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با اهدای تندیس رتبه دومی جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاه‌های سراسر کشور (سال ۹۹) از دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی این دانشگاه به پاس حمایتهای همه جانبه از فعالیتهای گروه تقدیر کرد.

اهدای تندیس جشنواره ملی قرآن و عترت به دهقانی اشکذری

دهقانی اشکذری در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی سرپرست و گروه تواشیح دانشجویی در کسب افتخارات فاخر دانشگاهی، آن را در عرصه ملی و بین‌المللی برای دانشجویان ستودنی دانست و گفت: شناسایی دانشجویان نخبه قرآنی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در دستورکار فراخوان هرساله کانون سرود و تواشیح دانشجویی حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی قرار دارد و دانشگاه آزاد اسلامی حمایت‌های خوبی از دانشجویان فعال و نخبه فرهنگی و قرآنی دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد یادآور شد: همه‌ساله دانشجویان نخبه قرآنی و فرهنگی جهت تقدیر فعالیتها به سفرهای زیارتی و سیاحتی اعزام و برای این قشر تخفیف شهریه درنظر می‌گیریم، چراکه باید نماد چنین فعالبت‌های شاخص فرهنگی و مذهبی در دل دانشجویان بخصوص  جدید الورود ماندگار شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 03 آذر 1400 11:35
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.