بسم الله الرحمن الرحیم 

09 آذر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

دانشگاه آزاد اسلامی یزد یکی از برگزیدگان جشنواره جهادگران علم و فناوری شد. مطلب ویژه

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان یزد خبرداد: 5عضو هیات علمی و دو دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره جهادگران علم و فنآوری استان یزد تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از یزد، پنج عضو هیئت علمی و دو دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان یزد تجلیل شدند.

در آیین اختتامیه جشنواره جهادگران علم و فناوری استان یزد که در حسینیه ثارالله برگزار شد، از برگزیدگان برتر این دوره تجلیل شد که پنج عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد یزد و دو دانشجوی این دانشگاه هم به‌عنوان فریختگان برگزیده این دوره از جشنواره با اهدای تندیس و لوح سپاس توسط مسئولان تجلیل شدند.

مراسم اختتامیه ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان یزد با حضور سردار مهدی رحیمی رئیس سازمان بسیج علمی کشور، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد و سایر مسئولان برگزار شد با معرفی برترین‌های این دوره به کار خود پایان داد.

شناسایی نخبگان علمی و همچنین فعالیت‌های برتر علمی، پژوهشی و فناوری در استان یزد، ارائه و معرفی توانمندی‌های و فعالیت‌های علمی نخبگان به مخاطبان و مردم در قالب نمایشگاه، استفاده از این ظرفیت‌ها برای پیشرفت علم و فناوری و حل مسائل و مشکلات استان یزد ازجمله اهداف برگزاری ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان یزد است.

به گزارش آنا، در سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۷۰ مسئله اصلی استان یزد احصا و در کارگروه‌های تخصصی بررسی شده است.

تقویت روحیه خودباوری علمی بین فرهیختگان، شناسایی، تجلیل، تشویق و ترغیب سرآمدهای علم و فناوری در استان یزد، الگوسازی در سنین پایین و جوانان، هم‌افزایی و تعامل در بین اقشار دانشور، شناسایی استعدادهای علمی در استان و جریان‌سازی، گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری‌های علمی و تخصصی ازجمله اهداف مهم این جشنواره به شمار می‌رود.

اسامی برگزیدگان دانشگاه آزاد یزد شامل دکترمحمدرضا دهقانی‌اشکذری رئیس دانشگاه آزاد یزد، دکتر نوید نصیری‌زاده معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد یزد و تعدادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد یزد شامل عباس علوی‌راد، سعیده هاشمیان، علی شیبانی و دو نفر از دانشجویان رشته شیمی این واحد دانشگاهی سعید شاکریان و مهدی جعفری است.

سخنرانی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور، تجلیل از برگزیدگان جشنواره و همچنین همایش دانشجویان و طلاب بسیجی از دیگر برنامه‌های این جشنواره بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 04 آذر 1400 10:49
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.