بسم الله الرحمن الرحیم 

01 بهمن, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، وظیفه بسیجیان جهادی فعال‌سازی جهاد تبیین است مطلب ویژه

دهقانی اشکذری:

قرارگاه تبیین آب راه‌اندازی می‌شود

وظیفه بسیجیان جهادی فعال‌سازی جهاد تبیین است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفت: در جلساتی که با فرمانده بسیج اساتید اصفهان داشتیم، توافق کردیم قرارگاه تبیین در حوزه آب راه‌اندازی کنیم.

قرارگاه تبیین آب راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از یزد، گردهمایی استادان بسیجی دانشگاه‌های استان یزد در دانشگاه آزاد یزد با حضور استاندار، فرمانده سپاه الغدیر، رئیس دانشگاه یزد و جمعی از استادان بسیجی این استان برگزار شد.

قرارگاه تبیین آب راه‌اندازی می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در این مراسم مسئله آب را مهم‌ترین موضوع در کشور دانست و اظهار کرد: متأسفانه امروز برخی افراد به بهانه آب دست به اقدامات نادرستی می‌زنند که دشمن هم از این فضا در حال استفاده است؛ بنابراین باید وظیفه مسئولان دو استان مدیریت این حوزه باشد.(بیشتر بخوانید)

محمدرضا دهقانی‌اشکذری افزود: در جلساتی که با فرمانده بسیج اساتید اصفهان داشتیم، توافق کردیم قرارگاه تبیین در حوزه آب راه‌اندازی کنیم و حال وظیفه همه بسیجیان جهادی هر دو استان حسب امر ولایت فعال‌سازی جهاد تبیین است.

وی با اشاره به شیطنت برخی افراد در موضوع آب انتقالی به یزد عنوان کرد: امروز صنعت اصفهان که آلودگی یکی از ثمراتش برای مردم خوب این استان بوده در حال استفاده از آب شرب بوده و آدرس اشتباه به مردم می‌دهد.

لزوم راه‌اندازی مرکز نوآوری بسیج اساتید استان یزد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد راه‌اندازی مرکز نوآوری بسیج اساتید استان یزد را پیشنهاد و تأکید کرد: باید هرچه زودتر این قرارگاه را فعال کنیم.

رئیس بسیج دانشگاه‌های استان یزد بیان کرد: دانشگاه‌ها باید در دو حوزه نسبت به تبیین مسئله آب به قرارگاه کمک کنند؛ نخست استفاده از فناوری‌هایی که در اختیار ماست و وظیفه حلقه‌های علمی به‌کارگیری آنهاست و دوم باید برای کشاورزان شریف اصفهانی تبیین کنیم مشکل بی‌آبی آنها ریشه در سیستم‌های غلط گذشته مسئولان این استان دارد.

دهقانی‌اشکذری اضافه کرد: زمانی که استانی آب ندارد و باید آب خود را از استان دیگری تأمین کند؛ چرا باید شالی‌کاری راه بیندازد و امروز چوب این بی‌تدبیری را کشاورز شریف اصفهانی بخورد؟ علاوه‌بر این، حال که این کشاورز بیمار شده؛ چرا در صنایع اصفهان به‌کارگیری نمی‌شود؟

قرارگاه تبیین آب راه‌اندازی می‌شود

وی اضافه کرد: وضع موجود در اصفهان دستاورد بی‌تدبیری مدیران گذشته است نه خط انتقال آب به یزد.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.