بسم الله الرحمن الرحیم 

06 بهمن, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

نشست شورای عالی آموزش دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد

دكتر محمد رضا اسلامی در نشست شوراي عالي آموزش :

همکاری مدیران و کارکنان مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی یزد را به خاطره‌ها سپرده است

به گزارش خبرنگار آنا، دکتر محمدرضا اسلامی در نشست شورای عالی آموزش که به همت حوزه معاونت آموزش دانشگاه با حضور اکثریت مدیران گروه‌های آموزشی در چهار مقطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در سالن کنفرانس این دانشگاه تشکیل شد، گفت: در جلسه پایش شهریور سازمان مرکزی دانشگاه مفتخرم که اعلام کنم دانشگاه آزاد اسلامی با بیشترین رشد شتابنده در بین واحدهای دانشگاهی به رتبه چهارم ارتقای جایگاه داده و این ارتقا و رتبه بدون عنایت خداوند متعال و همکاری و تشریک مساعی تمامی عوامل اجرایی دانشگاه محقق و دست یافتنی نبود.
اسلامی با توجه به بخشنامه‌های خوب صادره از سوی ریاست دانشگاه اظهار کرد: بخشنامه تخفیف و کسر شهریه فرزندان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه بخشنامه به جا و بسیار خوبی بود که امیدواریم درصد آن در آینده بیشتر شود و کارکنان و پرسنل دانشگاه بتوانند از این امکان خوب استفاده کامل و بهتری ببرند.
دبیر هیأت امنای دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان یزد از پیشنهاد واحد یزد در خصوص بهره مندی از این تخفیف ویژه بازنشستگان این دانشگاه نیز خبر داد و گفت: امیدواریم این پیشنهاد در جلسه پایش سیزدهم مهرماه مورد تصویب قرار گیرد و بازنشستگان نیز از این امکان بهره مند شوند.
وی با توجه به تلاش شبانه روزی جهت اخذ تسهیلات ویژه اساتید و کارکنان دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یزد جزو معدود دانشگاه هایی بود که توانست بخشی از وام و قرارداد منعقد بین بانک ملی و دانشگاه آزاد اسلامی را با رایزنی های بسیار به حساب اساتید و کارکنان واگذار کند و بسیاری از دانشگاه‌ها هنوز در انتظار دریافت وام هستند و این امر متوقف شده است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد از موافقت ریاست دانشگاه در محاسبه ردیف حق مرتبه علمی در بازنشستگی نیز خبر داد.
در ادامه دکتر محمدحسین جعفری رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید و همچنین تسلیت فاجعه غم انگیز منا گفت: معلمی شغل انبیاء است و اساتید پرورش دهنده ریشه و اندیشه دانشجویان هستند و وظیفه ای خطیر و بزرگ است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 مهر 1394 07:02
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.