بسم الله الرحمن الرحیم 

10 آذر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

با اتکا دانشگاه به در آمدهای غیر شهریه ای دغدغه خانواده ها برای پرداخت شهریه کمتر و امنیت شغلی کارکنان و اعضای هیات علمی بیشتر می شود

دکتر محمد رضا اسلامی در حاشیه هفتمین جلسه هیات امنا استان یزد :

با اتکا دانشگاه به در آمدهای غیر شهریه ای دغدغه خانواده ها برای پرداخت شهریه کمتر و امنیت شغلی کارکنان و اعضای هیات علمی بیشتر می شود

دکتر محمد رضا اسلامی دبیر هیات امنا استان یزد در حاشیه برگزاری هفتمین جلسه هیات امنای استان یزد گفت : در راستای اجرای مصوبه 721 شورای عالی انقلاب فرهنگی و تجدید نظر دانشگاه، فعالیت های واحدها استانی شده و اعضای هیات امناء اقدام به تصمیم گیری کلان برای واحدهای استان می کنند .

دبیر هیات امنا استان افزود : جلسه هیات امنای استان یزد امروز با حضور اکثریت اعضا برگزار و با توجه به دستور کار جلسه مصوباتی انجام گرفت .
ریاست واحد یزد در صحبت های خود ادامه داد : سیاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی تکیه بر درآمدهای غیر شهریه ایی واحدها می باشد که این رقم در سال 93 حدود 12 درصد بوده و در سال 94 باید حد اقل درامد های غیر شهریه ای دانشگاه آزاد اسلامی به 16 درصد برسد.

IMG 1278888888888888
دکتر اسلامی در پایان در راستای سیاست های عالی دانشگاه آزاد اسلامی و هیات موسس گفت :صرفه جویی ، کمکهای خیری و طرح های دانش بنیان راه کارهایی است که می تواند اتکاء به درامد های شهریه ای را کاهش داده و دغدغه خانواده ها برای پرداخت شهریه را کمتر و امنیت شغلی کارکنان و اعضای هیات علمی را بیشتر کند.

aaaaaaaaaaaaaa

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.