بسم الله الرحمن الرحیم 

13 آذر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

پیام دکتر محمد رضا اسلامی به مناسبت روز دانشجو

پيام دکترمحمد رضا اسلامي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي يزد به مناسبت شانزدهم آذرماه روز دانشجو


شانزدهم آذرماه سال 32 نقطه عطف حضور دانشجویان در عرصه های بیداری و سرمشق آن تبلور روحیه عدالتخواهی در بین فرهیختگان جامعه بود . یادبود این روز ، بیدار باش حس عدالتخواهی و مرور و تذکر روحیه حق طلبی این قشر فهیم است .
روز دانشجو روز آزادی و نماد آزادیخواهی دانشجویان است . روزی که هنوز طراوت و عطر آرمان های ناب انقلاب رابه فضای علم و دانش هدیه می کند .
خون سه شهید بزرگوار شصت ودوسال پیش ضمانتی شد برای نهالی که آن روز توسط دانشجو کاشته شد . نهالی به نام آزادی ، استقلال ، حق طلبی و کفرستیزی و چه دل نشین است سپاس و حق شناسی رهبر معظم انقلاب از دانشجو که می فرمایند « دانشجو به گردن انقلاب و به گردن کشور به خاطر فعالیت هایشان بخصوص در دوران جنگ و دوره های دیگر حق دارد»
اینک در آستانه روز دانشجو با یاد شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی یزد و تأسی از حضور ملکوتی شهدای گمنام این دانشگاه و عطر تازه پرکشیدن شهید مدافع حرم این دانشگاه ، لحظاتی توأم با حس شادی و خرسندی برخوردار از روحیه عدالتخواهی آزادی و حق طلبی ، پرهیز از روایت بدون تحقیق و اجتناب از بازخوانی انشاءهای مسموم که همانا نقطه مقابل آن طریقت مقدس شهدای دانشجو است دعوت می کنم .
خدای را شاکرم که توفیق و فرصت خدمت به بهترین قشر جامعه که همانا شما دانشجویان گرانقدر است را نصیبم گردانید .
لحظه هایتان شاد از پاس شدن مشکلات زندگی باد.
محمدرضا اسلامی
16 آذرماه سال دولت ، ملت همدلی و همزبانی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 16 آذر 1394 10:04
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.