بسم الله الرحمن الرحیم 

15 آذر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

دکتر المدرسی :امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی یزد با نظم کامل در حال برگزاری است

دکترسید علی المدرسی از محل برگزاری امتحانات پایان ترم واحد یزد بازدید و از نزدیک در جریان برگزاری امتحانات نهایی نیمسال اول 95 -94 قرار گرفت.

ایشان به منظور آگاهی بیشتر ازچگونگی کیفیت مکان برگزاری آزمونها و همچنین اطلاع از مشکلات احتمالی در حوزه امتحانات ، از قسمت های مختلف حوزه های برگزاری همچنین از قرنطینه ، مخزن فرعی ، باجه امانت و ... بازدید و از نحوه مطلوب برگزاری امتحانات و زحمات و حضور متعهدانه کارمندان در این ایام تقدیر و تشکر نمود .
وی طی بازدید به همکاران تاکید کرد جهت هر چه بهتر برگزار شدن این امتحانات نهایت تلاش خود را با توجه به مقررات و آیین نامه ها ی امتحانی داشته باشند .
المدرسی اظهارداشت که ما انتظار داریم همانند گذشته با موفقیت و سر بلندی در برگزاری این آزمونها که امسال فشرده تر از ترمهای گذشته است موفق باشیم.
در این بازدید که جمعی از مسئولین نیز حضور داشتند ، دکتر المدرسی ضمن تاکید بر برنامه ریزی دقیق و منظم برای انجام امتحانات پایان ترم تا روز آخر، روند برگزاری امتحانات را مطلوب و بر هرچه بهتر برگزار شدن امتحانات تاکید کرد .
دکترالمدرسی در ادامه بازدید با بیان اینکه تمامی امکانات لازم جهت برگزاری امتحانات این دانشگاه با بهترین شرایط و در فضایی سالم فراهم شده است افزود: مجموعه همکاران با نهایت تلاش و همدلی و بدون چشم داشتی در امر برگزاری امتحانات مشارکت دارند که این زحمات ستودنی و قابل تقدیر است.

IMG 70721111111111111


معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد یزد در این بازدید گفت : همکاری و تعامل در برگزاری امتحانات خروجی مطلوبی خواهد داشت .
این مسئول خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با دارا بودن 23 رشته دکتری و 63 رشته کارشناسی ارشد و 74 رشته کارشناسی و کاردانی و با دارا بودن نزدیک به 18000 دانشجو با پایان بردن موفقیت‌‌آمیز کلاس‌‌های ترم نیمسال اول امتحانات خود را در 4 نوبت امتحانی 10 – 8 ، 12 – 10 ، 17 - 14 و 19- 17 با حضور 38000 نوبت نفر انجام و در حال برگزاری است .

IMG 706899999999999999

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 21 دی 1394 12:22
خبر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.