بسم الله الرحمن الرحیم 

09 آذر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار
امور شاهد و ایثارگران

امور شاهد و ایثارگران (4)

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در پیامی فرارسیدن سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را تبریک گفت.

تکلیف نقل و انتقال متقاضیان بدو ورود دانشگاه آزاد اسلامی مشخص شد

تکلیف نقل و انتقال متقاضیان بدو ورود دانشگاه آزاد اسلامی مشخص شد

رئیس مرکز شاهد و ایثارگران در خصوص واجدین شرایط متقاضی انتقال بدو ورود ، ضمن تبریک به پذیرفته شدگان سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ گفت : با توجه به ثبت نام تعدادی از پذیرفته شدگان وابسته به خانواده معظم شاهد و ایثارگر جهت تغییر محل تحصیل بدو قبولی ، اقدامات و پیگیری های لازم از سوی این مرکز صورت پذیرفت و با عنایت به همکاری بسیار خوب اداره کل امور دانشجویی و مرکز سنجش و پذیرش طی مورخه ۱۹ آبان ماه ، لیست پذیرفته شدگان به سامانه آموزشیار اعلام گردید .

صالحی آرا اظهار امیدواری کرد : که این موضوع حداکثر تا ۲۲ آبان ماه در سامانه آموزشیار پیاده سازی و آماده بهره برداری توسط پذیرفته شدگان گرامی میشود .

.وی همچنین افزود : پذیرفته شدگان واحد شرایط میبایست به سامانه منادا جهت دریافت شماره دانشجویی جدید اقدام نمایند 

https://esargaran.iau.ir/?p=7769

با توجه به اعلام نتايج پذيرفته شدگان كليه آزمونهاي سراسري،كارشناسي ارشد ،دكتراي تخصصي و ذخيره رشته هاي علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي سال400-99 ، آن دسته از متقاضيان انتقال از بدو قبولي(ماده1-2شيوه نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامي)مي توانند از تاريخ20/8/99 لغايت 24/8/99نسبت به ثبت درخواست خود از طريق سامانه منادا (https://monada.iau.ir)اقدام و نتيجه انتقال خود را نيز از همان سامانه پيگيري نمايند.

شايان ياداوري است دانشجويان شاهد و ايثارگر متقاضي انتقال از بدو قبولي علاوه بر شرايط عمومي آيين نامه بايد حائز شرايط ذيل نيز باشند:

  • مشمول ماده62قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران باشند.(فرزند و همسرشهيد؛جانباز25درصد و بالاتر ، فرزند و همسر آنان؛آزاده،فرزند و همسر آزاده).
  • انتقال فقط براي پذيرفته شدگان دوره هاي با آزمون امكانپذير است.
  • پذيرفته شدگان مشمول متقاضي انتقال نبايد به هيچ عنوان در واحد مبداء ثبت نام نمايند و بعد از ثبت درخواست در سامانه منادا و اعلام اتمام موفق درخواست (فرايند درخواست با موفقيت به اتمام رسيد) در اين سامانه، براي ثبت نام در واحد دانشگاهي مقصد براساس شماره دانشجويي جديد (كه در قسمت توضيحات سامانه منادا قابل مشاهده مي باشد)به سامانه آموزشياربه نشانيiau.ac.irاقدام نمايند.
  • هرگونه درخواست انتقال از طريق ثبت درخواست در سامانه منادا ودر زمان تعيين شده قابل پيگيري و انجام مي باشد.در ضمن درصورت انجام شدن فرايند انتقال امكان لغو انتقال وجود ندارد.
  • پذيرفته شدگان شاهد و ايثارگر مشمول متقاضي انتقال از طريق شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامي (كد دسترسي به انتخاب رشته) مي توانند ثبت نام خود را انجام و نتيجه را نيز از همان سامانه پيگيري نمايند.
  • انتقال تنها درصورت دايربودن كدرشته/گرايش، سال ورود و دوره تحصيلي دانشجو در واحد مقصد امكانپذير مي باشد.
  • انتقال از واحدهاي الكترونيكي و برون مرزي به واحدهاي داخلي ممنوع مي باشد.
  • انتقال از واحد هاي بين الملل به واحدهاي بين الملل و از خودگردان به خودگردان قابل انجام ميباشد.
  • پذيرفته شدگان متقاضي مشمول درصورت دايربودن كدرشته/محل در ديگر واحدهاي دانشگاهي تهران حتي الامكان از انتخاب واحد علوم و تحقيقات خودداري نمايند.
  • تغيير رشته و گرايش در دوره كارشناسي و كارشناسي ارشد از نيمسال آينده و برابر ضوابط و مقررات اعلام شده در سايت مركز امور شاهد و ايثارگران قابل بررسي مي باشد. در دوره دكتراي تخصصي تغيير رشته/گرايش ممنوع مي باشد.

fcd8fab09aba63a4ec09c7fc6fc625877870f7e8

رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی):

شما ذخیره بزرگ الهی و یک ثروت عظیم انسانی هستید که در دست دشمن غصب شده بودید. خدای متعال شما را به ملّت و به این کشور اسلامی برگرداند.

۲۶ مرداد، سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی مبارک باد.

امور شاهد و ايثارگران دانشگاه آزاد اسلامي استان یزد

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.