بسم الله الرحمن الرحیم 

15 آذر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

خبر

بصورت برخط مجازی صورت گرفت ،

گزارش تصویری + گردهمایی مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی یزد با دانشجویان نو ورود 1400

                                  رئیس دانشگاه آزاد یزد با تبریک و خشنودی از حضور در جمع دانشجویان در آغاز سال تحصیلی جدید خطاب به نودانشجویان اظهار کرد: امروز دانشگاه آزاد یزد چون نگینی در کشور می‌درخشد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد با صدور پیامی ،

ضایعه اسفناک ارتحال آیت الله سید محمدعلی علاقه بندی یزدی را تسلیت گفت.

دکتر بطحائی در بازدید از رصدخانه دانشگاه آزاد اسلامی تفت: این مرکز می تواند اردوگاه علمی و مهارتی مناسبی برای مدارس سما کشور باشد.

دکتر سیدمحمد بطحایی معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی و ریاست سازمان سما، با سفر به استان دارالعلم  و دارالعباده یزد در مركز سما تفت حضور یافت و از مدارس سما و رصدخاته بزرگ و پيشرفته  دانشگاه آزاد اسلامي این واحد بازدید کرد

 صبح امروز ،

با حضور معاون دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست سازمان سما انجام شد+ تصاویر

افتتاح ساختمان هنرستان پسرانه و سالن ورزشی سما یزد در پردیس شهید سلیمانی 

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی، دکتر بطحائی معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست سازمان سما و هیات همراه با حضور در شهر یزد، هنرستان پسرانه و سالن ورزشی شماره 2 مرکزآموزشی و فرهنگی سما یزد را افتتاح کرد.

دکتر بطحائی در جلسه شورای نظارت و هماهنگی سما استان یزد عنوان کرد+ گزار ش تصاویر

شرایط جامعه در حال تغییر است و لازم است که مدارس جهت رشد، خود را با شرایط جدید و تغییرات تطبیق دهند.

 

با حضور دکتر بطحائی صورت گرفت؛ افتتاح طرح های ورزشی در سما یزد

                                                        با حضور دکتر بطحائی در شهر دارالعلم و دارالعباده یزد افتتاح زورخانه دانش آموزی و باشگاه ورزشی و کلنگ زنی زمین چمن سما در مرکز آموزشی و فرهنگی سما یزد انجام شد.

آزمون EPT دانشجویان دکتری تخصصی واحد یزد+ نمای تصویری

با حضور رئیس امور مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی برگزارشد.

تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه با حضور مسئولان هیئت ورزش‌های همگانی استان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، با هدف ایجاد هم‌افزایی و توسعه مشارکت‌ها در راستای ارتقای تندرستی جامعه دانشگاهی از طریق ورزش و فعالیت بدنی به امضا رسید.

مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد حضور پیدا کردند و از قابلیت‌ها و توانمندی‌های این واحد دانشگاهی آگاه شدند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد تأکید کرد: استاد دانشگاه باید با فراگیری روش‌های تدریس و سوادهای نوین مانند سواد کسب و کار، سبک آموزش را تغییر داده و دانشجو را به سمت کارآفرینی و خوداشتغالی هدایت کند.

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.