بسم الله الرحمن الرحیم 

13 آذر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار
اخبار دانشگاه

اخبار دانشگاه (2336)

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پس از 2روز،

ارزیابی بیرونی اعتباربخشی دانشکده  پزشکی علی ابن ابیطالب ع به کار خود پایان داد.

 در راستای اجرای برنامه اعتباربخشی آموزشی دانشکده پزشکی علی بن ابیطالب دانشگاه آزاد اسلامی یزد و با توجه به نقش این دانشکده آموزشی در ارتقای آموزش های بالینی و دستیابی به استانداردهای نظام سلامت با حضور تیم ارزیاب وزارت بهداشت انجام شد.

سرپرست تیم ارزیابی اعتباربخشی آموزشی وزارت بهداشت گفت: اعتباربخشی فرصتی در جهت ارتقای نقاط مثبت و از بین بردن نقاط ضعف و در نتیجه ارتقای سلامت است. 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

صبح امروز،

به مناسبت هفته بسیج و با حضور مسوولان صورت گرفت،

افتتاحیه گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد یزد/ معارفه مسوول جدید گروه جهادی

مهمترین رویکرد این گروه جهادی باید ضرورت فقرزدایی و محرومیت زدایی توسط گروه جهادی باشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

ظهرامروز برگزارشد،

بیستمین نشست اعضای شورای اقتصاد و سرمایه گزاری دانشگاه آزاد اسلامی یزد+ گزارش تصویری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار یزد گفت: بر خود فرض می‌دانیم در نظام تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری در تمام کارگروه‌ها، شوراها و مجامع تصمیم‌گیری بسیج اساتید را در کنار خود داشته باشیم و مانعی در این مسیر وجود ندارد.

استادان بسیجی در جلسات تصمیم‌ساز شرکت کنند

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از یزد، مهران فاطمی در مراسم گردهمایی استادان بسیجی دانشگاه‌های استان یزد در دانشگاه آزاد یزد با بیان اینکه بزرگ‌ترین افتخار ما در دانشگاه‌ها این است که در کنار فعالیت‌های آموزشی، علمی و پژوهشی بسیجی هستیم، اظهار کرد: بسیج اساتید دو ساحت دارد که یک ساحت ناظر به درون و یک ساحت ناظر به برون دانشگاه است.(بیشتر بخوانید)

استادان بسیجی در جلسات تصمیم‌ساز شرکت کنند

وی افزود: بسیج اساتید باید در دانشگاه فرماندهی و میدان‌دار جریان انقلاب و مسیر رشد علمی باشد. با وجود فعالیت‌های تأثیرگذار در دانشگاه، هنوز تا نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم؛ البته باید ارتباط بدنه دانشجو با استاد، جریان را به سمت اهداف انقلاب اسلامی سوق دهد.

استاندار یزد تأکید کرد: امروز بسیاری از رؤسای دانشگاه‌ها بسیجی هستند و باید فضا را برای فعالیت استادان و دانشجویان بسیجی فراهم کنند. اصولاً بدنه بسیج اساتید و دانشجویی باید از این فرصت استفاده کرده و فضای متفاوت‌تری را رقم بزند.

استادان بسیجی در جلسات تصمیم‌ساز شرکت کنند

فاطمی با اشاره به اینکه ساحت ناظر به برون دانشگاه‌ها باید حلقه وصل بین بسیج اساتید و دستاوردهای علمی ایجاد کند، توضیح داد: امروز مسئله‌ای در کشور وجود ندارد که راهکار علمی و کارشناسی نداشته باشد و این وظیفه ماست که فضا را برای حضور بسیج اساتید در این عرصه فراهم کنیم و به همین دلیل بر خورد فرض می‌دانیم در نظام تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری در تمام کارگروه‌ها، شوراها و مجامع تصمیم‌گیری بسیج اساتید را در کنار خود داشته باشیم و مانعی وجود ندارد.

وی بیان کرد: مسیر انقلابی و زندگی خود را مدیون بسیج هستم و به بسیجی‌بودن خود افتخار می‌کنم.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دهقانی اشکذری:

قرارگاه تبیین آب راه‌اندازی می‌شود

وظیفه بسیجیان جهادی فعال‌سازی جهاد تبیین است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفت: در جلساتی که با فرمانده بسیج اساتید اصفهان داشتیم، توافق کردیم قرارگاه تبیین در حوزه آب راه‌اندازی کنیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد تأکید کرد که آرامش و امنیت امروز کشور مرهون آن رشادت‌هاست.

صفحه1 از292
کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.