بسم الله الرحمن الرحیم 

12 آذر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار
اخبار دانشگاه

اخبار دانشگاه (1987)

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

با دفاع از رساله صورت گرفت؛

فارغ‌التحصیلی نخستین دانشجوی دکتری مهندسی مدیریت ساخت و پروژه دانشگاه آزاد اسلامی یزد.

جلسه دفاع از رساله دکتری رشته مهندسی مدیریت ساخت و پروژه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بصورت مجازی برگزار و نخستین فارغ‌التحصیل آن مشخص شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عنوان برتری رساله دکتری دانش آموخته واحد یزد در جشنواره ملی

پایان‌نامه‌های برتر دینی و قرآنی دانشجویان کشور در نوزدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه‌های برتر دینی و قرآنی معرفی شدند.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نصیری زاده درروز پایانی همایش ملی تشریح کرد،

سومین همایش ملی سبک زندگی و سلامت بصورت مجازی و برخط به میزبانی دبیرخانه واحد یزد به کار خود پایان داد + گزارش تصویری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دکتر نوید نصیری زاده خبر داد،

نخستین روز از سومین همایش ملی سبک زندگی و سلامت با رعایت پروتوکل بهداشتی بصورت مجازی در واحد یزد برگزار شد+ گزارش تصویری


 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا ازیزد، سومین همایش ملی سبک زندگی و سلامت توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در روزهای 15و 16 آبان ، در این واحد دانشگاهی به‌صورت مجازی و برخط برگزار می شود.

دکتر نوید نصیری زاده معاون پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی یزد و دبیر سومین همایش ملی سبک زندگی و سلامت در نخستین روز از شروع همایش که بصورت الکترونیکی و مجازی از سالن کنفرانس حوزه پژوهشی واحد یزد برگزار شد ضمن خیرمقدم، گزارشی از روند برگزاری برنامه های سومین دوره و گزارشی از روند دوره های قبل را عنوان کرد.

در ادامه همایش حجه الاسلام والمسلمین حاج حسن زارع مسئول دفاتر نهاد رهبری واحدهای دانشگاهی استان، سبک و سیاق زندگی سیره اهل بیت علیهم السلام و سهولت در امر ازدواج جوانان و سبک زندگی سالم را موضوع ویژه و بسیار مهم و قابل اهتمام مسئولین و خانواده ها برشمرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد یزد، دکتر معصومه طباطبایی به عنوان رئیس این همایش ملی، باتشکراز شرکت کنندگان افزود، به فضل الهی و به مدد ائمه اطهار، توفیق مجدد برگزاري سومین دوره همایش ملی سبک زندگی و سلامت به دبیرخانه سبک زندگی و سلامت استان و حوزه معاونت پژهش و فن آوری واحد یزد داده شد.

وی عنوان کرد، خوشبختانه استقبال از این همایش سبک زندگی و سلامت، توسط اساتید و علاقه مندان به این مقوله بسیار چشمگیر بوده است.

معصومه طباطبایی افزود، با وجود اینکه در این دوره، بنا به شرایط و محدودیتهای کرونا، متاسفانه مجبور به برگزاری بصورت مجازی همایش هستیم، ابراز امیدواری کرد که تا پایان برگزاری همایش سومین دوره، بخوبی برنامه های در نظر گرفته شده مورد توجه و رضایت شرکت کنندگان با بهره گیری لازم را داشته باشد.

دکتر فاطمه پیغمبری دبیر علمی این همایش، در رابطه با سیستم ایمنی خانواده در رویارویی با کرونا مطالبی را برای شرکت کنندگان خاطرنشان کرد.

در ادامه دکتر سید مصطفی شیر یزدی، از سخنرانان کلیدی همایش ، مطالب ارزنده ای را با موضوع تغذیه و ورزش عنوان کرد.

دکتر فاطمه کاسب از دیگر سخنرانان مدعو کلیدی این همایش، به سخنرانی با موضوع نقش تغذیه در دوران کرونا پرداخت.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی یزد دکتر محمدحسین فلاح ، در این همایش مواردی را با موضوع درمان یکپارچه توحیدی تشریح کرد.

سخنرانی مهندس محمد درویش در رابطه با درس آموخته های پاندمی کووید 19 از منظر محیط زیست، پایان بخش سخنرانی های روز اول این همایش بود.

در ادامه، دو مقاله با عنوان ارتقاء وضعیت تغذیه ای و فعالیت بدنی در زنان میانسال و همچنین، روابط اجتماعی در سبک زندگی اهل بیت (ع) ارائه شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
از سوی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت؛

انتصاب معاون بازرسی و تعالی مدیران بسیج اساتید دانشگاه‌های یزد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

صبح امروز و به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت انجام شد،

نخستین نشست کارگروه های تخصصی مرکز پژوهش های راهبردی سردار الله دادی بصورت مجازی + گزارش تصویری

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.