بسم الله الرحمن الرحیم 

12 آذر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار
اخبار دانشگاه

اخبار دانشگاه (1987)

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
با دعوت کادر فنی؛
ابوالحسنی بهابادی به اردوی تیم ملی فوتبال جوانان دعوت شد.

علیرضا ابوالحسنی بهابادی با دعوت کادر فنی به اردوی تیم ملی فوتبال جوانان دعوت شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

امید ستوده نیا ،

در جلسه با مسئولان اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شد ،

پیشنهاد تشکیل انجمن گردشگری ورزشی در دانشگاه

رئیس اداره تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، پیشنهاد تشکیل انجمن گردشگری ورزشی و ایجاد برنامه‌های مرتبط در شبکه‌های تلویزیونی اینترنتی را به مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی ارائه کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد به مناسبت فرارسیدن دهمین سالگرد درگذشت مرحوم مغفور دکتر علی سلطانی رییس و موسس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد پیامی صادر کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

گزارش تصویری + گزارش سفر دکتر جهان بین ، معاون محترم فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به واحد یزد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دکتر جهان‌بین:

وظیفه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، سیاست‌گذاری، حمایت و نظارت است.

تصویر مطلب وظیفه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سیاست‌گذاری، حمایت و نظارت است


شورای فرهنگی تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی یزد به ریاست دکتر جهان بین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد یزد، شورای فرهنگی تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی یزد به ریاست دکتر فرزاد جهان‌بین سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

دکتر جهان بین در این جلسه گفت: وظیفه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سیاست گذاری، حمایت و نظارت است.

وی با بیان اینکه در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با 4 کلید واژه مواجه هستیم، افزود: کلیدواژه اول مدیریت فرهنگ است. مدیریت فرهنگ یعنی مدیریت تمام عوامل مؤثر بر فرهنگ، عوامل آموزشی، اقتصادی، مدیریتی و...

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: کلید واژه دوم به تعبیر مقام معظم رهبری اقطاب اثرگذار بر فرهنگ است که بیشترین نقش در فرهنگ سازی را دارد. اولین آنها سلوک مدیران و نیز آیین‌نامه‌ها و مسائل حاکمیتی است. دومین قطب، استادان و تأثیر گذاری بالای آنهاست. سومین قطب، خانواده و چهارمین قطب، فضای مجازی است.

دکتر جهان بین کلید واژه سوم را حفظ تناسب بین قالب، قطب و مؤلفه دانست و گفت: اگر بخواهیم به عنوان مثال اعتماد به نفس را به عنوان یک مؤلفه کلیدی از طریق قطب استاد در نهاد فرهنگ دانشگاه تثبیت کنیم، از چه قالبی باید استفاده کنیم؟ قالب باید با قطب و مؤلفه کلیدی تناسب داشته باشد.

وی در خصوص کلیدواژه چهارم افزود: کلید واژه چهارم افزایش توانمندی دانشجویان است که این مورد با آموزش فرهنگی هنری دانشجویان که دامنه وسیعی دارد، امکان‌پذیر است. دانشجو در کنار درس باید توانمند شود. در تمدن اسلامی، دانشجویان دختر در کنار دروس تخصصی، مهارت‌های لازم برای زندگی را هم دریافت می کردند.

گفتنی است دکتر جهان بین در بدو ورود به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با حضور در مزار شهدای گمنام، به مقام شامخ 8 شهید گمنام آرمیده در این واحد دانشگاهی ادای احترام کرد.

گسترش فضای انقلابی با تقویت اساتید انقلابی در دانشگاه ها
دکتر جهان بین همچنین در جلسه اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفت: اگر محیط انقلابی در دانشگاه حاکم نباشد به‌ واسطه کم‌کاری، عدم انجام‌ وظیفه، عافیت ‌طلبی و ترک روحیه جهادی توسط اساتید انقلابی است.

وی با تأکید بر اینکه گسترش فضای انقلابی در دانشگاه ها با تقویت اساتید انقلابی امکان پذیر است، اظهار داشت: اگر استاد انقلابی اهل فکر باشد و اهل مماشات نباشد و مواضع انقلابی را صریحاً مطرح کند، فضا برای کسانی که می‌خواهند شبهه پراکنی کنند و حرف‌های سخیف بزنند، ناامن می‌شود.

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: بیش از این‌که به دیگران بپردازیم باید به بازسازی خودمان در بسیج بپردازیم. بسیج اساتید وظیفه دارد نسبت به حفظ و ارتقای اعضای خودش اهتمام داشته باشد. اعضای بسیج اساتید انقلابی هستند و باید انقلابی بمانند و مرتب باید اعضا از خود حراست کنند. بسیج اساتید نسبت به سایر اساتید و فضای دانشگاه نیز وظیفه دارند.

دکتر جهان بین اظهار داشت: بسیج اساتید باید جلسات مستمر با بسیج دانشجویان و تشکل‌ها داشته باشد و در بحث‌های فکری به آن‌ها کمک کند. وظیفه دیگر بسیج اساتید، کمک به حل مسائل کشور است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

خبرگزاری آنا عنوان کرد،

نخستین نشست اعضای شورای استانی امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی یزد

جلسه شورای استانی امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفت، دانشگاه آزاد اسلامی یزد از جمله واحدهایی است که آمادگی خود را بعنوان دانشگاه حامی مادر اعلام داشته است.

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.