بسم الله الرحمن الرحیم 

03 آذر, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار
اطلاعیه‌ها

اطلاعیه‌ها (125)

باسمه تعالي

جشنواره رشد

ویژه کانون‌های فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

دوبخش فردی و گروهی *در رشته‌های* :شعر، متن ادبی، داستان کوتاه، نثر ادبي، ترانه ،عكس، خوشنويسي، پوستر، نقاشي، حجم، مصنوعات فلزی ،شیشه ای، چوبي، سنگي و... ، فرش و گلیم ،نگارگري، تذهيب ،فيلم نامه نويسي، نمايشنامه نويسي،تئاتر صحنه اي، خياباني، آييني و عاشورايي ،فيلم كوتاه و مستند، پويا نمايي، دوبلاژ، اجرا و گويندگي

با هدایای نقدی و تخفیف شهریه

ثبت نام، ارسال اثر و اطلاعات بیشتر:https://formaloo.com/wh8pm

آخرين مهلت شرکت: 1399/09/02

معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد

بدینوسیله به استحضار می رساند: حداکثر تا تاریخ ۹۹/۸/۱۵ جلسات دفاع میتواند بصورت مجازی برگزار گردد. در صورت برگزاری جلسه دفاع بصورت حضوری در دانشگاه، جلسه بدون حضور افراد خانواده و حداکثر با یک نفر همراه برگزار خواهد شد. بدیهی است هرگونه پذیرایی نیز در جلسه دفاع ممنوع می باشد.

 

515c49f1 fa07 4c00 a19f 8485f087fbdc

 

 

 

 

 

قابل توجه دانشجویان گرامی
بدین‌وسیله به استحضار می رساند دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، جهت دفاع از پایان نامه یا رساله خود می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۹۹/۸/۱۵ جلسه دفاع خود را کاملا بصورت مجازی برگزار نمایند.

IMG 20201102 WA0028

 

ضمن عرض سلام و خوش آمدگویی به نو دانشجویان گرامی:

بر اساس دستورالعمل های ابلاغی سازمان مرکزی دانشگاه آزاداسلامی مراحل ثبت نام به قرار زیر اعلام می گردد:

○ ابتدا دانشجویان نسبت به بارگذاری اطلاعات مورد درخواست و تکمیل فرم های موجود در سامانه آموزشیار اقدام می نمایند.

○ در مرحله بعد دانشگاه نسبت به کنترل مدارک بارگذاری شده اقدام نموده و در صورتی که اشکالی نداشته باشد تایید میشود. سپس دانشجو با مراجعه به سامانه بقیه مراحل را انجام داده و در مرحله پرداخت شهریه با کارت بانکی عضو شتاب که رمزدوم دارد نسبت به پرداخت شهریه اقدام می نمایند. در این مرحله شماره دانشجویی که با ۳۹۹۱۰۵ آغاز می شود به دانشجو اختصاص پیدا می کند.

○در آخرین مرحله ضمن اعلام شماره دانشجویی به مدیر گروه امکان انتخاب واحد از طریق دانشگاه و به صورت غیرحضوری فراهم میگردد. برنامه ترمی و چگونگی شرکت در کلاس به صورت آنلاین از طریق فضای مجازی به اطلاع دانشجو رسانده می شود.

*توجه بفرمایید*

◇برای دریافت تاییدیه تحصیلی میتوان از خدمات غیرحضوری به شکل زیر استفاده کرد: *داوطلب به نزدیکترین باجه پستی محل خود مراجعه و لیست مدارک توافق شده را بر اساس یک چک لیست ارایه و احراز هویت و تایید می شود. این مستندات برای واحد دانشگاهی مربوطه پست می شود و به عنوان مستندات پرونده لحاظ می شود*.

◇دانشجویانی که مشکل نظام وظیفه دارند به ترتیب زیر اقدام کنند:

*تنها افرادی که نیاز به فرم نظام وظیفه دارند یک پاکت خالی دیگر با ذکر آدرس انها همراه مدارک به واحد دانشگاهی ارسال تا پس از مهر و امضا توسط واحد مجددا برای داوطلب پست شود. داوطلب با مراجعه به دفاتر مربوطه این فرم را تحویل و رسید دریافت می کند. این رسید را در سامانه آموزشیار بارگزاری و تا یک ماه فرصت تحول اصل را دارد.*

◇ در خصوص آقایان که مشکل نظام وظیفه دارند:

تنها افرادی که نیاز به فرم نظام وظیفه دارند یک پاکت خالی دیگر به همراه مدارک لازم برای تاییدیه تحصیلی با ذکر آدرس انها همراه مدارک به واحد دانشگاهی ارسال تا پس از مهر و امضا توسط واحد مجددا برای داوطلب پست شود. داوطلب با مراجعه به دفاتر مربوطه این فرم را تحویل و رسید دریافت می کند. این رسید را در سامانه آموزشیار بارگزاری و تا یک ماه فرصت تحویل اصل مدرک وجود دارد مدارک ناقص امکان تایید ندارد.

باتشکر -روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

اطلاعیه آموزشی واحد یزد

باسلام

با عنایت به ادامه شرایط کرونایی در یزد و ابلاغیه استانداری، کلاس های عملی غیر پزشکی واحد یزد در هفته جاری از مورخ 27 مهر لغایت 1 آبان برگزار نمی گردد.

با آرزوی سلامتی همه عزیزان

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد

باسمه تعالي

*جشنواره حماسه تا حماسه*:

اساتید، دانشجویان و کارکنان محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، نشانی سایت یا کانال یا صفحه خود را در لینک https://b2n.ir/yazd.iau ثبت نمایند. شرط ورود در جشنواره، انتشار پنج پست *(یادداشت،پادکست،ویدئو، تصویر و...)* درمورد هر حماسه از آغاز آن حماسه تا آغاز حماسه بعدی است. هشتگ #از_حماسه_تا_حماسه و #دانشگاه_آزاد_اسلامی زیر هر پست، فراموش نشود. بر اساس شاخص های مختلف که از جمله آنها، کمیت پست ها، کیفیت، تعداد بازدید، تعداد بازنشر و... صفحات در بهمن ماه در سطح واحد دانشگاهی داوری خواهند شد.

به نفرات برتر جوایز مختلفی و از آن جمله *تخفیف شهریه* تعلق خواهد گرفت.

*:برندگان در سطح استان و ملی نیز مورد ارزیابی قرار گرفته و جوایز نفیسی تقدیم خواهد شد.

* جهت کسب اطلاعات بيشتر به سایت واحد دانشگاهی خود و یا سایتfarhangi.iau.ir مراجعه فرمایید.

معاونت دانشجويي وفرهنگي دانشگاه

صفحه1 از9
کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.