بسم الله الرحمن الرحیم 

05 آبان, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

خبر

دکتر محمدرضا اسلامی : صبر ، ایمان و پشتکار رمز موفقیت در رزندگی روزمره و در محیط شغلی آینده است .
به گزارش خبرنگا آنا دکتر محمدرضا اسلامی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی یزد در مراسم جشن فارغ التحصیلی 2900 دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی یزد اظهار داشت :
امرزو شاهد جشن بزرگ پایان یک مقطع تحصیلی دانشجویان این دانشگاه هستیم ،

یک کبوتر گمنام دفاع مقدس عصر امروز میهمان دانشگاه آزاد اسلامی یزد شد

پیکر یک شهید گمنام همزمان با سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) در یزد تشییع و به خاک سپرده خواهد شد . به گزارش خبرنگار آنا، پیکر مطهر این شهید گمنام که شب گذشته با استقبال مردم یزد از طریق فرودگاه وارد استان دارالعباده شد، قرار است صبح پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، همزمان با سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر(ع) تشییع و خاکسپاری شود .

در مراسم نکوداشت چهره ماندگار ریاضی کشور،استاندار یزد: با توفیق حضور در محیط دانشگاه نفس تازه‌ای می‌کشم/ خود را یک دانشجو می‌دانم
آیین نکوداشت استاد مهدی بهزاد چهره ماندگار ریاضی کشور و تجلیل از مقام اساتید دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان یزد با حضور استاندار، معاون سیاسی امنیتی، فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

دکتر مهدی بهزاد چهره ماندگار ریاضی کشورمان گفت: امیدوارم روزی تمام تندیس ها و لوح های تقدیر که همه لطف دوستان بوده را به جایگاه اصلی آن، یکی از دانشگاه های آزاد یزد و یا خانه ریاضیات یزد بسپارم.
به گزارش خبرنگار آنا، در هفته تجلیل از مقام معلم و به همت ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد آئین نکوداشت مقام رفیع استاد مهدی بهزاد ریاضی‌دان و چهره ماندگار ریاضی کشور در سالن آمفی تئاتر دکتر سلطانی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی یزد بار دیگر خوش درخشیدند
به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه دکتر کمال خواجه پور معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی یزد از افتخار آفرینی این دانشجویان در جشنواره فرهنگی هنری تجلی نور خبر داد

به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی یزد جشن ازدواج 270 زوج دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در سالن ولایت این دانشگاه برگزار شد . به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه این مراسم با حضور 270 زوج و خانواده های محترم این عزیزان و با جمعیتی نزدیک به 2000 نفر برگزار گردید .

هدف از فعالیت تشکلهای اسلامی سیاسی اساتید، بروز شور و نشاط سیاسی در بین اساتید و نشرآن در بین دانشجویان است.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه دکتر محمدرضا اسلامی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی یزد و رئیس هیأت نظارت بر تشکلهای اسلامی سیاسی این دانشگاه در مصاحبه ای اختصاصی ضمن اعلام صدور مجوز فعالیت انجمن اسلامی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی یزد اظهار دشت : هدف از فعالیت تشکلهای اسلامی سیاسی اساتید بروز شور و نشاط سیاسی میان اساتید و نشر آن به دانشجویان است و با تأکیدی که حضرت آیت الله هاشمی ریاست محترم هیأت امنا دانشگاه و دکتر میر زاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی به این مهم دارند این امر با توجه ویژه ای در دستور کار این واحد دانشگاهی قرار دارد . وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و بیان توقع و انتظار معظم له از محیط دانشگاهی که پیشرفت علم و اندیشه سیاسی است اظهار داشت : یکی از راههای رفع بخشی از این دغدغه خاطر بسط اندیشه ناب اسلامی و ایجاد فضای بروز سلایق سیاسی در دانشگاه ها است چرا که در این محیط پس از نشر سلایق سیاسی گوناگون یک اندیشه ناب اسلامی سیاسی در بین دانشجو شکل می گیرد و با عنایت به تأثیر گذاری اساتید در بین دانشجویان تفکر اصی سیاسی دانشجو قالب بندی می گردد و روش بیان حرف سیاسی اساتید و پذیرش آن توسط دانشجو فعالیت در تشکلهای اسلامی سیاسی اساتید است . رئیس هیأت نظارت بر تشکلهای اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در باب کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاهها گفت : دانشگاه آزاد اسلامی یزد با تمام توان در خدمت محقق شدن این اصل مهم که به فرموده مقام معظم رهبری منتج به یک جریان سیال فکری بسیار با ارزش در جامعه خواهد شد بوده و در راستای تحقق آن از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و مجوز فعالیت انجمن اسلامی اساتید نیز بازوی اجرایی برای ادامه برگزاری همین کرسی های آزاد اندیشی است که تا به امروز نیز در دانشگاه آزاد اسلامی یزد با عناوین مختلف برگزار شده است . گفتنی است انتخابات انجمن اسلامی اساتید این دانشگاه طی جدول زمان بندی هیأت موسس در روز بیست و هشتم اردیبهشت ماه پس از انجام مراحل مقدماتی برگزار می گردد .

پیام تبریک رئیس واحد یزد به مناسبت روز معلم
اسلامی: رسم دیرینه معلمی سوختن است تا ساختنی پدید آید
دکتر محمدرضا اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد در پیام تبریکی به مناسبت روز معلم و هفته تجلیل از مقام آن بزرگواران گفت: استادان گرامی در سایه صبوری‌تان با تمامی ناملایمات شاهد هیچ کوتاهی از جانب شما نبودن، بار مسئولیت‌مان را دوچندان می‌کند.

اقرا باسم ربک الذی خلق

دوازدهم اردیبهشت ماه سال روز شهادت استاد مطهری و تجلیل از مقام معلم گرامی باد.

تعلیم و تربیت سنت حسنه آفرینش است ، تندیس زرین و طلایی تربیت، نقش برجسته ای است حک شده بر دامن رسولان الهی و میراثی است که ختم رسل حضرت محمد مصطفی (ص) آن را ودیعه ای برای ائمه معصومین نهاده و آن بزرگواران به درستی بار مسئولیت تربیت را به دوش شما اساتید و معلمان گرامی انتقال داده اند .

اساتید گرامی :

رسم دیرینه معلمی سوختن است تا ساختنی پدید آید ، درسایه صبوریتان با تمامی ناملایمات شاهد هیچ کوتاهی از جانب شما نبودن، بار مسئولیتمان را دوچندان می نماید که به لطف حضرت متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) امید به جبران داریم.

امید داریم بزرگ معلم جهان هستی یاریگرمان باشد تا گوشه ای از زحماتتان که سرآمد ان انتقال تمامی خوبیهایتان به نسل جوان و به تعبیر مقام معظم رهبری (دلبستگی ملت ) که همان دانشجویان است را پاسخگو باشیم.

همواره مستدام

محمدرضا اسلامی

هفته تجلیل از مقام معلم اردیبهشت 94

تیم شطرنج دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در مسابقات کشوری شطرنج خواهران دانشگاههای آزاد اسلامی موفق به کسب دو مقام سوم انفرادی شدند .


زهره رفیعی سرپرست تیم شطرنج خواهران دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در مصاحبه با خبرنگار آنا گفت : مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان دختر واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور از تاریخ ۵ الی ۹ اردیبهشت ماه به میزبانی واحد فیروزکوه با حضور و شرکت 18 تیم دانشگاهی و ۸۰ شطرنج‌باز دختر دانشجو از واحد‌های دانشگاهی سراسر کشور و در 9 دور به روش سوئیسی برگزار گردید .
وی ادامه داد : در این دوره از مسابقات خانم ها مریم السادات علا زاده و تکتم طباطبایی توانستند مقام سوم انفرادی را بدست آورند و زهرا طباطبایی به عنوان بازیکن اخلاق در این دوره از مسابقات شناخته شد ، همچنین خانم معصومه مفیدی مربی تیم شطرنج دانشجویان خواهر استان یزد به عنوان مربی اخلاق در این دوره از مسابقات برگزیده شد .
وی اعضای تیم شطرنج خواهران دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد را متشکل از زهرا طباطبایی ، سیده الهام رضا بیگی ، شیدا صفایی ، تکتم طباطبایی و مریم السادات علا زاده ذکر کرد که در این مسابقات شرکت داشتند .
رفیعی سطح کیفی شرکت کنندگان در این مسابقات را بسیار بالا ارزیابی کرد و گفت : از ویژگی مهم این دوره از مسابقات این بود که همه شطرنج بازان تا روز آخر به روش سوئیسی و در 9 دور به رقابت پرداختند .

دكتر كمال خواجه پور معاونت فرهنگي و اجتماعي واحد يزد در گفت و گو با خبرنگار آنا گفت: نشريات ثقلين و بينات به مدير مسئولي سيد محمد جواد نبوي مسئول كانون قرآن و عترت واحد يزد حائز 4 رتبه برتر در جشنواره نشريات بين استاني شدند. وی افزود : اين جشنواره با حضور نشريات برتر استانهاي اصفهان، چهار محال و بختياري، قم، مركزي و يزد از تاريخ 6 الي 9 اردیبهشت 94 در واحد خميني شهر برگزار گرديد. خواجه پور خاطر نشان کرد : كسب رتبه اول رشته مقاله نويسي ، كسب رتبه اول در بخش كاريكاتور ، اختصاص رتبه دوم در بخش خبري و همچنین رتبه سوم در بخش سرمقاله از افتخارات كسب شده توسط نشريات کانون قرآن و عترت واحد يزد بودند .

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.