بسم الله الرحمن الرحیم 

05 آبان, 1399

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

خبر

معاون پژوهش و فن آوری واحد یزد مطرح کرد:

نخستین جلسه کمیته های تخصصی طراحی دوره های آموزشی بلند مدت فنآورانه واحد یزد برگزار شد+ گزارش تصویری


 

 

به گزارش واحد خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد ظهر روز  گذشته ، نخستین جلسه کمیته های تخصصی طراحی دوره های آموزشی بلندمدت فنآورانه با حضور خانم دکتر معصومه طباطبایی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و استان ، دکتر نوید نصیری زاده معاون پژوهش و فن آوری واحد یزد ، خانم دکتر مریم نیری مدیر پژوهشی واحد ، دکتر لسان و دکتر ارباب تفتی از اعضای این کمیته ، درمحل  دفتر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی یزد تشکیل شد.

در ابتدای جلسه،  دکتر معصومه طباطبایی رئییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و استان ، با عرض تبریک به اعضای کمیته های مختلف دانشگاه گفت : موفقیت اعضای هیات علمی واحد یزد در جلسات مصاحبه انجام شده کمیته های تخصصی ، برگرفته از پتانسیل ها و توانمندیهای همکاران این واحد دانشگاهی است .

وی افزود : حضوراعضای هیات علمی دانشگاه  در سه کمیته از 4 کمیته تشکیل شده ، می تواند برای دانشگاه آزاد اسلامی استان یک فرصت مناسب در راستای ارتقاء جایگاه این دانشگاه در رویکرد جدید به سمت یک دانشگاه کارآفرین باشد.

وی تصریح کرد : در این خصوص تعاملات لازم با افراد مرتبط در استان بزودی صورت خواهد گرفت .

در ادامه جلسه ، دکتر نوید نصیری زاده معاون پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد اظهار کرد: واحد یزد آمادگی هرگونه همکاری لازم در جهت پیشبرد اهداف این کمیته ها را خواهد داشت.

گفتنی است در جلسه ، موضوعات مختلف در زمینه فعالیتهای لازم کمیته ها مورد بررسی قرار گرفت .

صبح امروز  همراه جمعی از مسئولان دانشگاه صورت گرفت :

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد و استان یزد از خانواده جانباز انقلاب ، محمدرضا عسگری اشکذری دانشجوی واحد یزد عیادت کرد.


 

به گزارش واحد خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی یزد صبح امروز دکتر معصومه طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و استان به همراه حجه الاسلام حسن زارع مسئول دفاتر نهاد رهبری واحدهای دانشگاهی استان، دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری معاون فرهنگی و دانشجویی ، مدیران فرهنگی و ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی استان از خانواده دانشجوی جانباز 8سال دفاع مقدس دانشگاه عیادت کرد.

در  دیدار مسئولین دانشگاه با این خانواده معزز و جانباز انقلاب ، محمدرضا عسگری اشکذری جانباز 30درصد دفاع مقدس( همرزم شهید ابراهیم هادی)، از دانشجویان موفق فرهنگی و تحصیلی واحد یزد، به بیان خاطرات تلخ و شیرین دوران دانشجویی خود در دوران کارشناسی و کارشناسی ارشد  پرداخت.

وی اظهار کرد: توکل بر خدای متعال و کمک از سیره اهل بیت (علیهم السلام ) و حمایت خانواده ، انگیزه بالای او در کنار تلاش مضاعف در این مسیر، عامل و رمز موفقیت در کسب این توفیق الهی بوده است .

وی اذعان کرد: در حال حاضر او دارای دو فرزند دختر و پسر است که همسر و فرزند دوم ایشان در واحد یزد مشغول به تحصیلات عالیه می باشند.

در پایان، به رسم یادبود به جانباز بازنشسته فرهنگی استان و دانشجوی موفق این دانشگاه (محمد رضا عسگری اشگذری) و همسر گرامی و فرزندشان لوح تقدیر تقدیم شد.

 

رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامی یزد مطرح کرد "

برگزاری نخستین شورای سیاست گذاری استارتاپ ملی اسباب بازی دانش آموزی در واحد یزد بصورت مجازی

دکتر محمدرضا احمدزاده گفت:  کلیات رویداد استارتاپی اسباب بازی ، یک رویدادی درسطح ملی است که دانش‌آموزی است و با رویکرد کار عملی و ارتباط با خانواده انجام می گیرد.


 

رئیس مدرسه اشتغال آموزشکده سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با توجه به برگزاری رویداد استارت‌آپی اسباب‌بازی دانش‌آموزی گفت: «در این رویداد دانش‌آموزان با اصول راه‌اندازی یک کسب و کار جدید در این صنعت جهانی آشنا می‌شوند.»

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، محمدرضا احمدزاده رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در نخستین شورای سیاست‌گذاری استارت‌آپ ملی اسباب‌بازی دانش‌آموزی اظهار کرد: «کلیات رویداد استارت‌آپی اسباب‌بازی، رویدادی در سطح  ملی و دانش‌آموزی با رویکرد کار عملی و ارتباط با خانواده است.»

رئیس مدرسه اشتغال آموزشکده سما واحد یزد افزود: «در این رویداد، دانش‌آموز ایده را مطرح و ثبت نام می‌کند و کار اعضای تیم که از خانواده خودش یعنی پدر، مادر، خواهر و برادر هستند به‌صورت کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود. هدف این استارت‌آپ ایجاد خلاقیت و کار تیمی است و دانش‌آموزان با اصول راه‌اندازی یک کسب و کار جدید در این صنعت جهانی آشنا می‌شوند.»

شهناز هاتفی رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان یزد هم اظهار کرد: «طرح‌های خلاقانه و مبتکرانه مانند رویداد اسباب‌بازی می‌تواند زمینه اجرای ایده‌های فرهنگی را فراهم کند و دانش‌آموز با حضور در این رویداد برای خلق تجربیات و ایده‌های جدید می‌تواند خلاقیت‌های خود را عینیت ببخشد.»

وی بیان کرد: «این رویداد که به‌صورت مجازی و با همکاری مدرسه اشتغال آموزشکده سما دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار خواهد شد، مانند گذشته، فضای خاص غیرتکراری و معنادار را برای دانش‌آموزان با هدف ارائه ایده‌ها و محصولات نوآورانه در پی خواهد داشت.»

سیدعلی المدرسی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی یزد هم اظهار کرد: «با توجه به اینکه کشور ایران درجه بسیار بالایی را در واردات اسباب‌بازی در سطح جهان دارد و اسباب‌بازی به‌طور کلی رتبه ۳ را در تجارت جهانی به خود اختصاص می‌دهد ، توجه به موضوع اسباب‌بازی‌ها و استفاده کردن از آنها در مسیر اهداف مبتنی بر رشد کودکان جوانان و نوجوانان بسیار مؤثر است.»

وی گفت: «خرسندیم که مدرسه اشتغال مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه آزاد اسلامی یزد به برگزاری نخستین استارت‌آپ اسباب بازی‌ها و ایده‌های مبتنی بر تولید آنها  در کشور اقدام کرد. این رویداد ملی بسیار موفقیت‌آمیز نقش واقعی دانشگاه را نشان  خواهد داد و تجارت مناسبی را به علاقه‌مندان در عرصه‌های مختلف کسب و کار معرفی می‌کند.»

منتظر اخبار بعدی ما از ادامه روند برگزاری این استارتاپ از سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی یزد و ایسنتاگرام آدرس دانشگاه باشید . iauyazd_ac_ir

 

با حضور مسئولین برگزار شد

به مناسبت سالروز ولادت بانوی کرامت و روز دختر ،مراسم قرعه کشی ۲۶۷ نفر ، فرزندان دختر همکاران انجام شد.

دکتر محمدرضا احمدزاده عنوان کرد:

سومین وبینار مجازی بصورت رایگان در زمینه بازار بورس و سرمایه گزاری(فرصت یاتهدید)

رئیس آموزشکده فنی سما و مدرسه اشتغال واحد یزد گفت: با همکاری مدرسه اشتغال مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی یزد ، سومین وبینار بازار بورس بصورت رایگان برگزار می شود.


 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا یزد، دکتر محمدرضا احمدزاده رئیس آموزشکده فنی سما دانشگاه آزاد اسلامی یزد از برگزاری سومین وبینار بازار بورس فرصت یا تهدید توسط مدرسه اشتغال سما یزد خبر داد.

وی گفت: این وبینار با سخنرانی مریم محبی فیروزآبادی، مدرس دانشگاه تهران و متخصص در زمینه بورس و بازارهای مالی و سرمایه گزاری برگزار می شود.

احمدزاده رئیس مدرسه اشتغال آموزشکده فنی سما واحد یزد با بیان نکاتی در مورد شدت افزایش گرایش و سمت وسوی مردم به بازار بورس و سرمایه گفت: در چند ماهه اخیر آنچه که اتفاق افتاده این است که با توجه به سیاست‌های که دولت ایجاد کرده سمت و سوی مردم به سمت بورس و بازار سرمایه به شدت افزایش پیدا کرده و سهام عدالت هم که مازاد بر این داستان بوده است که بخش عمده‌ای از مردم تمایل به حوزه سرمایه گزاری را پیش گرفتند.

وی افزود : با توجه به مباحث مختلفی که در کشور وجود دارد این بازار رونق خوبی داشته و برآوردها نشان داده که سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه ،فعالیت بازار را در شرایط خوبی قرار داده است .

وی بیان کرد ، بر همین اساس مدرسه اشتغال سما آموزرشکده سما دانشگاه آزاد اسلامی یزد سلسه وبینارهایی در رابطه با بحث سرمایه بر گزار کرده است که این وبینار سومین وبینار در زمینه بحث و گفتگو در بازار بورس( فرصت یا تهدید ) خواهد بود.

وی تصریح کرد، خانم محبی فیروزآبادی ، مولف کتاب در زمینه بورس و بازارهای مالی، قرار است صحبت های مفصل و بحث و گفتگو ، در ارتباط با بحث بازار بورس و نگرانی‌هایی که بخش عمده ای از مردم در ارتباط با این بازار دارند را پاسخگو خواهد بود.

احمدزاده اظهار امیدواری کرد تا ارائه آموزش‌های لازم برای قشر جوان دانشگاهی در خصوص بازار کسب و کار و سرمایه بتواند به ارتقای کیفی سطح اشتغال جامعه کمک کرده و با کسب اطلاعات جدید در ارتباط با بازار بورس و سرمایه گزاری با رفع نگرانی مردم ، جامعه را در این مسیر سوق دهد.

به گفته احمدزاده ، این وبینار که در مورخ چهارشنبه 4تیرماه ساعت 21 و بصورت کاملا رایگان برگزار می شود در بستر مجازی، امکان تداوم برگزاری این چنین وبینارها را در ایامی که امکان برگزاری حضوری با محدودیت مواجه کرده است ، وجود دارد.

علاقه مندان به شرکت در این وبینار رایگان ، جهت ثبت نام به سایت estekhdam.vip و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره موبایل ۰۹۱۰۱۳۹۲۴۰۵ تماس حاصل کنند.

در مراسم بزرگداشت شهید دکتر چمران و روز بسیج اساتید، دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری تشریح کرد؛

((نخستین برنامه امام موسی صدر و شهید چمران در لبنان چه بود؟))

مسئول پایگاه مقاومت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: «نخستین برنامه امام موسی صدر و شهید چمران در لبنان تقویت بنیه اقتصادی شیعیان لبنان بود.»

فرمانده پایگاه بسیج دانشکده پزشکی علی ابن ابیطالب دانشگاه آزاد اسلامی یزد خبرداد

طی قرعه کشی برندگان پویش اهدا عاشقی اعلام شدند.

علی فتاحی دبیر اجرایی پویش گفت : به برکت برگزاری پویش اهدا عاشقی ، کمک شایانی به بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی یزد در ایام کرونا شد.


 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا یزد، علی فتاحی دبیر اجرایی پویش اظهار کرد پویش اهدا عاشقی به همت بسیج دانشجویی امام رضا دانشگاه آزاد اسلامی یزد در ماه مبارک رمضان برگزار شد و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه داشت و مورد استقبال دانشجویان و سایر اقشار مردم استان قرار گرفت.

   بیشتر بخوانید :
( یک فعال دانشجویی: مراحل خونگیری اهداکنندگان به‌صورت استریل انجام می‌شود)

دبیر اجرایی پویش اظهار کرد: به برکت برگزاری پویش اهدا عاشقی ، کمک شایانی به بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی در ایام کرونا شد.

فرمانده پایگاه بسیج دانشکده پزشکی علی ابن ابیطالب دانشگاه آزاد اسلامی یزد در پایان تصریح کرد، در خاتمه این پویش جهادی، از بین عکس های ارسالی به قید قرعه به سه عکس، هدایایی تعلق گرفت.

*اطلاعیه شماره ۶* امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی یزد

دانشجویان گرامی می توانند برای آزمایش نحوه پاسخگویی به نمونه سوالات تشریحی آزمون مجازی از ساعت ۱۲ ظهر امروز جمعه ۳۰.۳.۹۹ الی ۱۸ عصر امروز با ورود به سامانه آزمون آنلاین از طریق سایت دانشگاه آزاد اسلامی یزد www.iauyazd.ac.ir

و ورود به پنل کاربری خود در آزمون آزمایشی تشریحی شرکت نمایند . با ورود به ازمون مذکور نسبت به دانلود سوال تشریحی اقدام نموده و سپس تصاویر پاسخ یا پاسخهای خود را حد اکثر در 15 صفحه به نحوی که جمع حجم بارگزاری از 8 مگابایت تجاوز ننماید بارگزاری کنند. در غیر اینصورت پاسخگویی با مشکل مواجه می شود.

انشالله موفق باشید

آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

 
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی یزد مطرح کرد؛

تشریح نحوه برگزاری امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی یزد

بسمه تعالی

با توجه به وضعیت شیوع کرونا در استان یزد و در وضعیت هشدار بودن بعضی از شهرستانهای استان ، جلسه کمیته تطبیق مصوبات استانی ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونای استان یزد با حضور خانم دکتر طباطبایی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد درمحل استانداری یزد تشکیل و در خصوص نحوه برگزاری امتحانات واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان مقرر شد، در شهرستان یزد امتحانات به صورت مجازی و در شهرستانهای دیگر استان نحوه برگزاری امتحانات با هماهنگی رئیس واحد دانشگاهی و ستاد شهرستانی پیشگیری و مبارزه با کرونای شهرستان تعیین شود.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی# یزد#

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.