بسم الله الرحمن الرحیم 

09 آذر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

خبر

ظهرامروز برگزارشد،

بیستمین نشست اعضای شورای اقتصاد و سرمایه گزاری دانشگاه آزاد اسلامی یزد+ گزارش تصویری

استاندار یزد گفت: بر خود فرض می‌دانیم در نظام تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری در تمام کارگروه‌ها، شوراها و مجامع تصمیم‌گیری بسیج اساتید را در کنار خود داشته باشیم و مانعی در این مسیر وجود ندارد.

استادان بسیجی در جلسات تصمیم‌ساز شرکت کنند

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از یزد، مهران فاطمی در مراسم گردهمایی استادان بسیجی دانشگاه‌های استان یزد در دانشگاه آزاد یزد با بیان اینکه بزرگ‌ترین افتخار ما در دانشگاه‌ها این است که در کنار فعالیت‌های آموزشی، علمی و پژوهشی بسیجی هستیم، اظهار کرد: بسیج اساتید دو ساحت دارد که یک ساحت ناظر به درون و یک ساحت ناظر به برون دانشگاه است.(بیشتر بخوانید)

استادان بسیجی در جلسات تصمیم‌ساز شرکت کنند

وی افزود: بسیج اساتید باید در دانشگاه فرماندهی و میدان‌دار جریان انقلاب و مسیر رشد علمی باشد. با وجود فعالیت‌های تأثیرگذار در دانشگاه، هنوز تا نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم؛ البته باید ارتباط بدنه دانشجو با استاد، جریان را به سمت اهداف انقلاب اسلامی سوق دهد.

استاندار یزد تأکید کرد: امروز بسیاری از رؤسای دانشگاه‌ها بسیجی هستند و باید فضا را برای فعالیت استادان و دانشجویان بسیجی فراهم کنند. اصولاً بدنه بسیج اساتید و دانشجویی باید از این فرصت استفاده کرده و فضای متفاوت‌تری را رقم بزند.

استادان بسیجی در جلسات تصمیم‌ساز شرکت کنند

فاطمی با اشاره به اینکه ساحت ناظر به برون دانشگاه‌ها باید حلقه وصل بین بسیج اساتید و دستاوردهای علمی ایجاد کند، توضیح داد: امروز مسئله‌ای در کشور وجود ندارد که راهکار علمی و کارشناسی نداشته باشد و این وظیفه ماست که فضا را برای حضور بسیج اساتید در این عرصه فراهم کنیم و به همین دلیل بر خورد فرض می‌دانیم در نظام تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری در تمام کارگروه‌ها، شوراها و مجامع تصمیم‌گیری بسیج اساتید را در کنار خود داشته باشیم و مانعی وجود ندارد.

وی بیان کرد: مسیر انقلابی و زندگی خود را مدیون بسیج هستم و به بسیجی‌بودن خود افتخار می‌کنم.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/

دهقانی اشکذری:

قرارگاه تبیین آب راه‌اندازی می‌شود

وظیفه بسیجیان جهادی فعال‌سازی جهاد تبیین است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفت: در جلساتی که با فرمانده بسیج اساتید اصفهان داشتیم، توافق کردیم قرارگاه تبیین در حوزه آب راه‌اندازی کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد تأکید کرد که آرامش و امنیت امروز کشور مرهون آن رشادت‌هاست.

صبح امروز،

با همکاری حوزه دانشجوئی فرهنگی واحد یزد انجام شد+ تصاویر

 همایش پیاده‌روی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی یزد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان یزد خبرداد: 5عضو هیات علمی و دو دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره جهادگران علم و فنآوری استان یزد تجلیل شدند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: آموزش‌های حضوری و مجازی ترکیبی این دانشگاه از هفته اول آذر به‌صورت تدریجی آغاز می‌شود.

تندیس جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاه‌های سراسر کشور از سوی سرپرست گروه تواشیح آوای وصال به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد اهدا شد.

گزارش تصویری + دیدار چهره به چهره و از نزدیک ریاست دانشگاه آزاد یزد با همکاران حوزه مالی واحد یزد

صبح امروز به همت حوزه فرهنگی واحد یزد برگزارشد.

گزارش تصویری + برگزاری اولین مراسم سالگرد همکارمان شادروان محمدحسن دهقان منشادی

صفحه1 از233
کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.