بسم الله الرحمن الرحیم 

13 آذر, 1400

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»

ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی

ترمیم معدل

29 آبان, 1395

از کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد خواهشمند است قبل از اخذ واحد پایان نامه به موارد ذیل توجه کنند:

در صورتيكه معدل دانشجو از سيزده و نيم كمتر باشد الزاما بايد به اخذ واحد جبراني و ترميم معدل تا رسيدن به حداقل مجاز13/5 اقدام و سپس از پايان نامه خود دفاع كند (دانشجويان ورودي قبل از 95)

در صورتيكه معدل دانشجو از چهارده كمتر باشد الزاما بايد به اخذ واحد جبراني و ترميم معدل تا رسيدن به حداقل مجاز 14 اقدام و سپس از پايان نامه خود دفاع كند (دانشجويان ورودي 95 و بعد)

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد صنایع غذایی

دانشجویانی که در نمیسال دوم 95-94 درس سمینار ۲ را اخذ کرده اند ولی ارائه درس را انجام نداده اند، با توجه به اینکه مهلت اعلام نمره درس 15 آبان ماه بوده جهت تمدید و اخذ درس در نیمسال اول 96-95 به دفتر آموزش دانشکده مراجعه نمایند.

قابل توجه دانشجویان دکتری پژوهش محور

فرم هاي مربوط به اخذ تاييديه پروپوزال و گزارش شش ماهه از پيشرفت پايان نامه دانشجويان دكترا پژوهش محور بر روي سايت دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد( www.iauyazd.ac.ir) درقسمت فرم هاي حوزه معاونت پژوهش و فناوري نيز بارگذاري شده است. دانشجويان دكترا پژوهش محور ملزم به ارائه گزارش شش ماهه از پيشرفت كار پايان نامه و اخذ تاييديه از شوراي تخصصي گروه، شوراي پژوهشي دانشكده و در نهايت  شوراي پژوهشي دانشگاه مي باشند. خواهشمند است به این امر توجه نموده و در موعد مقرر نسبت به تکمیل فرمهای مربوطه و تحویل آن به کارشناس پژوهش دانشکده اقدام نمایید.همچنين در ترم اول فرم اخذ تاييديه پروپوزال را تكميل نموده و پس از اخذ تاييديه شوراي تخصصي گروه، به دفتر پژوهشی دانشکده تحویل نمایید. 

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری

جلسه شورای پژوهشی دانشکده درتاریخ سه شنبه 2 آذرماه 1395 برگزار خواهد شد. خواهشمند است مستندات لازم جهت بررسی موضوع پایان نامه دانشجویان دکتری ( فرم بررسی موضوع ، پیشینه تحقیق از سایت ایرانداک و مدارک اساتید در صورتیکه استاد راهنما یا مشاور انتخابی جز هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد نمیباشد) و پوروپوزال دانشجویان کارشناسی ارشد (پیشینه تحقیق از سایت ایرانداک) را حداکثر تا 29 آبان 1395 به دفتر پژوهشی دانشکده تحویل داده شود. لازم به ذکر است در صورت عدم ارسال مدارک مورد نیاز تا تاریخ ذکر شده موضوع یا پوروپوزال دانشجو در جلسه شورا قابل ارائه نمیباشد.

قابل توجه اساتید و دانشجویان دکتری آلودگی محیط زیست و اصلاح نباتات

 امتحان جامع نیمسال اول 96-95 در تاریخ 30 آذزماه 1395 برگزار خواهد شد. شایان ذکر است دانشجویانی که تصمیم به شرکت در این آزمون را دارند حداقل دو هفته پیش از این تاریخ جهت انجام امور اداری و چک کردن واحدها به دفتر دانشکده مراجعه نمایند.

قابل توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی

دانشجویان عزیزی که تصمیم به انجام فرآیند فارغ التحصیلی (ثبت نمره پایان نامه، تحویل نسخ پایان نامه، دریافت نمره مقاله و ...) را دارند خواهشمند است تا آخر مردادماه سال جاری اقدام نمایند و از مراجعه در شهریورماه که زمان دفاع از پایان نامه ها و ثبت نام ترم جدید می باشد خودداری نمایند.

قابل توجه اساتید و دانشجویان محترم:

دانشجویان کارشناسی ارشد که در نیمسال دوم سال تحصیلی، واحد پایان نامه را اخذ نموده اند، تا پایان شهریور ماه می توانند از پایان نامه خود دفاع نمایند. شایان ذکر است دانشجویانی که می خواهند در پایان این مهلت دفاع نمایند، بایستی حداکثر تا پایان مردادماه 1395 فرمهای اعلام آمادگی دفاع و دیگر فرمهای مربوطه را به دفتر پژوهشی تحویل نمایند. به درخواستهای خارج از این مهلت تحت هیچ شرایطی تاریخ دفاع اختصاص نمی یابد.

اخذ پایان نامه برای دوره های کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای یا تخصصی در دوره تابستان امکان پذیر نمی باشد.

قابل توجه اساتید و دانشجویان محترم

جهت پاسخگویی به پرسشها و درخواستهای خود در طول شبانه روز می توانید از طریق سایت دانشگاه، سربرگ پشتیبانی، سامانه درخواستها، درخواست یا سوال خود را مطرح نمایید.

pic

قابل توجه اساتید و دانشجویان گرامی

دسترسی به مجموعه LWW Total Access Collection از پایگاه اطلاعات علمی OVID برای اعضای هیات علمی و دانشجویان از تاریخ 1394/12/01 از طریق لینک زیر امکان پذیر است:

 

ovidsp.ovid.com/autologin.cgi

به اطلاع کلیه اساتید و دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی می رساند


با توجه به تقويم آموزشي ، آخرين تاريخ دفاع از پايان نامه با انتخاب واحد درس پايان نامه يا تمديد پايان نامه در نيمسال اول 95-94 ، سي ام بهمن ماه 94 مي باشد . يادآور مي نمايد دفاع بعد از اين تاريخ منوط به انتخاب واحد ( تمديد پايان نامه ) در نيمسال دوم 95-94 مي باشد .

کلیه حقوق و امتیازات این وبگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر این وبگاه، پیگرد قانونی دارد.